Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 nov. 2016 și 11 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 156 atribuiri.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. SI S.U
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL SSM SI SU
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE-INSTRUIRI in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
CONSULTANTA DE SPECIALITATE-INSTRUIRI in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca(S.S.M.),respecti
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
achizitie servicii de consultanta de specialitate in domeniul SSM&SU-PAAP/2026
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M.SI S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
Consultanta de specialitate in domeniul S.S.M.&S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
’’Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si situatiilor de urgenta
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U- ȘC. GIM. NR.1, COM. STOILEȘTI ȘI STUCTURILE
ACHIZITIE SERVICII SSM ISU
ACHIZITIE SERVICII SSM ISU
servicii consultanta NPM si PSI
CONSULTANTA DE SPECIALITATE IN DOMENIUL S.S.M. & S.U.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35450016
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.053.998 RON
Profit net
496.961 RON
Capitaluri proprii
497.161 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 981.876 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 132.957 RON | 217.855 RON | 287.401 RON | 269.458 RON | 298.983 RON | 229.830 RON | 267.878 RON | 687.700 RON | 1.042.610 RON | 1.053.998 RON |
| Profit net | 79.485 RON | 127.782 RON | 212.854 RON | 76.001 RON | 47.510 RON | 83.168 RON | 94.947 RON | 324.550 RON | 609.360 RON | 496.961 RON |
| Total active | 100.796 RON | 178.428 RON | 225.747 RON | 320.240 RON | 325.448 RON | 407.381 RON | 405.040 RON | 530.339 RON | 681.987 RON | 616.194 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 119 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 92.543 RON |
| 103.133 RON |
| Active circulante | 100.796 RON | 178.428 RON | 225.747 RON | 320.240 RON | 325.448 RON | 407.381 RON | 405.040 RON | 530.339 RON | 589.444 RON | 513.061 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 79.685 RON | 128.467 RON | 221.321 RON | 297.323 RON | 307.834 RON | 384.641 RON | 179.839 RON | 494.389 RON | 609.560 RON | 497.161 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.111 RON | 49.961 RON | 4.426 RON | 22.917 RON | 17.614 RON | 22.740 RON | 225.201 RON | 35.950 RON | 72.427 RON | 119.033 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 7 | 6 | 15 | 9 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 |
|---|