Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Platforma completă pentru gestionarea afacerii tale. Proiecte, facturi, contracte și documente într-un singur loc.

ANAF e-FacturaeIDASGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Pentru cabinete de contabilitate
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Târgu Jiu, Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Platforma completă pentru gestionarea afacerii tale. Proiecte, facturi, contracte și documente într-un singur loc.

ANAF e-FacturaeIDASGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Pentru cabinete de contabilitate
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Târgu Jiu, Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

RD

RALUCA D&A HOLDING SRL

Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
38142517
Nr. reg.
J2017001594025
Înființată
25/08/2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
0111

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

2,4 mil. RON

2025

Profit net

664,9 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
0111 — Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2018-01-18

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/08/2017

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Crinului, Nr. 15, CP 317295, Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad, Romania
Cod poștal
317295
Data înregistrării
25/08/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/38142517

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei RALUCA D&A HOLDING SRL este 38142517.

RALUCA D&A HOLDING SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2017001594025, din data de 25/08/2017.

RALUCA D&A HOLDING SRL are sediul social la adresa Str. Crinului, Nr. 15, CP 317295, Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad, România.

Activitatea principală este CAEN 0111 — Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.

Nu, RALUCA D&A HOLDING SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, RALUCA D&A HOLDING SRL este activă.

În 2025, RALUCA D&A HOLDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.448.641 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

LANDUL HESSA COOPERATION SRL
Sat Semlac, Comuna Semlac
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FÎNTÎNELE FARMING SRL
Sat Semlac, Comuna Semlac
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRO-SOLARIS SRL
Sat Socodor, Comuna Socodor
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRO MASTER GREEN S.R.L.
Sat Tauţ, Comuna Tauţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRICOLA MOTTA 2007 SRL
Sat Semlac, Comuna Semlac
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SASYTOAGRO SRL
Sat Somoşcheş, Comuna Cermei
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MIMI SRL
Loc. Pecica, Oraş Pecica
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SAMID AGRO SRL
Municipiul Arad
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
LANDUL HESSA COOPERATION SRLSat Semlac, Comuna SemlacAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
FÎNTÎNELE FARMING SRLSat Semlac, Comuna SemlacAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
AGRO-SOLARIS SRLSat Socodor, Comuna SocodorAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
AGRO MASTER GREEN S.R.L.Sat Tauţ, Comuna TauţAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
AGRICOLA MOTTA 2007 SRLSat Semlac, Comuna SemlacAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
SASYTOAGRO SRLSat Somoşcheş, Comuna CermeiAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
MIMI SRLLoc. Pecica, Oraş PecicaAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
SAMID AGRO SRLMunicipiul AradAradCultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

Contact

Str. Crinului, Nr. 15, CP 317295 · Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
2.448.641 RON−1%
Profit net
664.945 RON+105%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
18 ian. 2018

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Arad
  • Firme din Semlac
  • Firme cu același domeniu: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Cifră de afaceri

2.448.641 RON

-1,5%

Profit net

664.945 RON

104,7%

Capitaluri proprii

2.486.514 RON

36,5%

Număr mediu salariați

2

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.442.758 RON

84din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,71

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,71

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
44,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
27,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
15,1 %
Cifră de afaceri / salariat
1.224.321 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri0 RON

Comparație cu 585 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri2.448.641 RON
    P25 67.367 RONMediană 356.406 RONP75 1.726.212 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Profit net664.945 RON
    P25 -22.834 RONMediană 11.991 RONP75 101.421 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 62% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.224.321 RON
    P25 144.898 RONMediană 377.415 RONP75 795.493 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

412.847 RON
1.551.648 RON
1.993.360 RON
1.672.764 RON
4.045.468 RON
2.062.410 RON
2.484.752 RON
2.448.641 RON
Profit net6 RON308.384 RON322.820 RON482.393 RON947.571 RON1.913.398 RON-416.929 RON324.861 RON664.945 RON
Total active25.793 RON775.834 RON1.581.771 RON1.911.277 RON2.504.919 RON4.260.189 RON3.220.856 RON3.676.300 RON4.411.977 RON
Active imobilizate——436.792 RON404.344 RON331.993 RON857.670 RON1.003.813 RON1.262.108 RON1.069.550 RON
Active circulante25.793 RON775.834 RON1.144.979 RON1.506.933 RON2.172.926 RON3.402.519 RON2.217.043 RON2.414.192 RON3.342.427 RON
Capitaluri proprii206 RON308.590 RON631.610 RON632.002 RON1.579.573 RON1.913.638 RON1.496.709 RON1.821.570 RON2.486.514 RON
Datorii totale25.587 RON467.244 RON950.161 RON1.279.275 RON925.346 RON2.346.551 RON1.724.147 RON1.907.628 RON1.949.859 RON
Număr mediu salariați111211322

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă