Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3829667
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CÎMPEANU COSTEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
64.261 RON
Profit net
380 RON
Capitaluri proprii
31.671 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 85.040 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.728 RON | 30.831 RON | 32.976 RON | 36.310 RON | 59.515 RON | 58.887 RON | 72.274 RON | 81.515 RON | 100.017 RON | 91.500 RON | 89.787 RON | 60.036 RON | 61.248 RON | 65.757 RON | 65.236 RON | 77.948 RON | 64.261 RON |
| Profit net | -24.849 RON | -20.805 RON | -20.864 RON | -45.815 RON | 17.622 RON | 2.096 RON | 54 RON | 9.149 RON | 30.055 RON | 24.566 RON | 25.130 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.094 RON |
| 2.558 RON |
| 2.198 RON |
| 8.341 RON |
| 5.403 RON |
| 380 RON |
| Total active | 213.911 RON | 198.386 RON | 194.093 RON | 156.003 RON | 55.678 RON | 63.767 RON | 71.492 RON | 75.335 RON | 92.729 RON | 94.374 RON | 109.786 RON | 115.461 RON | 115.394 RON | 135.327 RON | 153.269 RON | 183.258 RON | 163.533 RON |
|---|
| Active imobilizate | 177.159 RON | 167.480 RON | 159.182 RON | 111.414 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 36.752 RON | 30.906 RON | 34.911 RON | 44.589 RON | 55.678 RON | 63.767 RON | 71.492 RON | 75.335 RON | 92.729 RON | 94.374 RON | 109.786 RON | 115.461 RON | 115.394 RON | 135.327 RON | 153.269 RON | 183.258 RON | 163.533 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -134.191 RON | -154.996 RON | -175.860 RON | -133.931 RON | -105.908 RON | -103.812 RON | -103.757 RON | -77.202 RON | -47.148 RON | -22.582 RON | 2.548 RON | 13.364 RON | 15.922 RON | 18.119 RON | 26.460 RON | 31.187 RON | 31.671 RON |
|---|
| Datorii totale | 348.102 RON | 353.382 RON | 369.953 RON | 289.934 RON | 161.586 RON | 167.579 RON | 175.249 RON | 152.537 RON | 139.877 RON | 116.956 RON | 107.238 RON | 102.097 RON | 99.472 RON | 117.208 RON | 126.809 RON | 152.071 RON | 131.862 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
|---|