Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 dec. 2018 și 19 mar. 2026.
Ferestre, usi si articole conexe
Inlocuit Usa pvc
Jaluzele verticale
Reconditionare tamplarie PVC - comuna Biled,Timis
Servicii de schimbare a usilor si ferestrlor
Reconditionare tamplarie pvc
Jaluzele Verticale si Rolete de panza & Rolete de panza Day & Night
Usi interior si exterior si ferestre pvc
FURNIZARE, LIVRARE SI MONTARE ROLETE TEXTILE PENTRU UAT DUDESTII VECHI
Recoditionare tamplarie pvc
ROLETA DAY & NIGHT NATUR CASETA AVAGARD
ROLETA DAY & NIGHT NATUR CASETA PREMIUM CU LANT
FURNIZARE SI LIVRARE ROLETE CASETA PREMIUM CU LANT PENTRU COMUNA DUDESTII VECHI
FURNIZARE SI LIVRARE 25 BUC ROLETE CASETA PREMIUM CU LANT PENTRU COMUNA DUDESTII VECHI
Reconditionare tamplarie pvc ,schimbat sticla
Reconditionare tamplarie pvc ,schimbat sticla
Reconditionare tamplarie pvc ,schimbat sticla tamplarie
Furnizare jaluzele Comuna Dudestii Vechi
Furnizare rolete Comuna Dudestii Vechi inclusiv montaj
Reconditionare tamplarie pvc
Reconditionare tamplarie pvc
Furizare tâmplărie PVC și accesorii Comuna Dudestii Vechi
Reconditionare Tamplarie PVC
Tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39245278
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.423.849 RON
Profit net
35.997 RON
Capitaluri proprii
617.071 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.707.529 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 241.963 RON | 282.692 RON | 223.060 RON | 616.693 RON | 479.078 RON | 1.000.053 RON | 1.754.118 RON | 1.423.849 RON |
| Profit net | 33.833 RON | 34.981 RON | 12.178 RON | 14.567 RON | 68.544 RON | 222.599 RON | 284.825 RON | 35.997 RON |
| Total active | 39.019 RON | 76.336 RON | 86.469 RON | 150.973 RON | 204.224 RON | 401.376 RON | 766.849 RON | 1.164.770 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 128.801 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 1682 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 39.019 RON |
| 76.336 RON |
| 86.469 RON |
| 150.973 RON |
| 204.224 RON |
| 401.376 RON |
| 766.849 RON |
| 1.035.969 RON |
| Capitaluri proprii | 34.033 RON | 69.014 RON | 81.192 RON | 95.759 RON | 164.302 RON | 316.901 RON | 581.074 RON | 617.071 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.986 RON | 7.322 RON | 5.277 RON | 55.214 RON | 39.922 RON | 84.475 RON | 185.775 RON | 547.890 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|