Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 iun. 2018 și 11 dec. 2020.
Se afișează cele mai recente 25 din 27 atribuiri.
SACI MENAJERI 60L , 120L , 240L.
SACI MENAJERI
SACI MENAJERI
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT ALBASTRI; 120L
SACI MENAJERI 800 X 620 CT NEGRI; 60L
saci menajeri
SACI MENAJERI 600 X 480 CT NEGRI; 40L
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT NEGRI; 120L
saci menajeri
SACI MENAJERI 600 X 480 CT NEGRI; 40L, SACI MENAJERI 600 X 480 CT GALBENI; 40L
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT NEGRI; 120L
Saci menajeri
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT GALBENI; 120L
SACI MENAJERI 800 X 620 CT NEGRI; 60L
SACI MENAJERI GALBENI
SACI MENAJERI 800 X 620 CT GALBENI; 60L
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT ALBASTRI; 120L
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT NEGRI; 120L
SACI MENAJERI 1400 X 650(2 X 250); 140 L - GALBENI
saci menajeri
Saci menajeri
SACI MENAJERI 1400 X 650(2 X 250); 140 L - GALBENI
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT NEGRI; 120L
SACI MENAJERI 800 X 620 CT NEGRI; 60L
SACI MENAJERI 1100 X 700 CT NEGRI; 120L
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/575688
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: PETRI ZOSIN SERGIU
Prin: CRĂCIUNAȘ BOGDAN-LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
544.349 RON
Profit net
-1.556.452 RON
Capitaluri proprii
8.101.978 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.184.627 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.412.551 RON | 25.400.766 RON | 30.867.511 RON | 34.970.763 RON | 35.865.967 RON | 32.749.430 RON | 32.659.102 RON | 31.979.670 RON | 28.943.600 RON | 29.663.744 RON | 30.179.777 RON | 29.648.011 RON | 20.775.044 RON | 2.267.424 RON | 1.486.766 RON | 906.120 RON | 544.349 RON |
| Profit net | 317.901 RON | -359.214 RON | 188.644 RON | -298.989 RON | -899.309 RON | 216.872 RON | 63.005 RON | -1.272.900 RON | -813.969 RON | -628.706 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 647.524 RON |
| 1.100.538 RON |
| -1.006.371 RON |
| -1.330.120 RON |
| -2.041.210 RON |
| -3.246.898 RON |
| -1.556.452 RON |
| Total active | 20.672.719 RON | 23.453.131 RON | 22.715.018 RON | 28.966.197 RON | 24.121.869 RON | 23.429.577 RON | 25.033.035 RON | 24.867.217 RON | 22.481.870 RON | 21.674.831 RON | 21.674.121 RON | 23.716.260 RON | 11.841.679 RON | 14.791.016 RON | 9.439.035 RON | 13.241.254 RON | 15.312.342 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12.373.569 RON | 13.241.486 RON | 13.061.492 RON | 18.289.584 RON | 13.388.740 RON | 12.479.637 RON | 12.552.120 RON | 12.733.844 RON | 11.665.730 RON | 10.598.907 RON | 9.555.370 RON | 8.796.300 RON | 8.270.582 RON | 13.485.082 RON | 8.639.484 RON | 12.710.597 RON | 14.856.454 RON |
|---|
| Active circulante | 8.299.150 RON | 10.211.645 RON | 9.653.526 RON | 10.676.613 RON | 10.733.129 RON | 10.949.940 RON | 12.480.915 RON | 12.133.373 RON | 10.816.140 RON | 11.075.924 RON | 12.118.751 RON | 14.919.960 RON | 3.571.097 RON | 1.305.934 RON | 799.551 RON | 530.657 RON | 455.888 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.367.542 RON | 13.500.437 RON | 13.689.080 RON | 17.759.170 RON | 13.260.005 RON | 13.525.952 RON | 13.105.969 RON | 11.833.069 RON | 11.010.879 RON | 10.382.173 RON | 10.974.029 RON | 12.074.567 RON | 10.688.028 RON | 9.357.908 RON | 7.316.698 RON | 9.658.431 RON | 8.101.978 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.982.092 RON | 9.678.562 RON | 8.735.077 RON | 10.936.782 RON | 10.595.631 RON | 9.558.582 RON | 11.675.126 RON | 12.790.072 RON | 11.234.667 RON | 11.064.086 RON | 10.479.272 RON | 11.318.157 RON | 1.144.760 RON | 4.730.183 RON | 1.982.959 RON | 3.582.823 RON | 7.211.790 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 158 | 147 | 153 | 158 | 152 | 142 | 144 | 143 | 145 | 139 | 122 | 112 | 80 | 16 | 10 | 9 | 9 |
|---|