Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 oct. 2017 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 3.314 atribuiri.
IAURT 2,8%/Branza proaspata cu smantana tip Fagaras/KEFIR/BRANZA PROASPATA
SMANTANA NUCET /CASCAVAL RUCAR/BRANZA TELEMEA SLAB SARATA/LAPTE UHT 3,5% 1L
Branza proaspata de vaca,Iaurt ,Smantana,,Telemea de vaca
Alimente Centrul de zi
PACHET ALIMENTE
IAURT 2,8%/Branza proaspata cu smantana tip Fagar/BRANZA PROASPATA - 5 kg/BRANZA TELEMEA SLAB SARATA
CASCAVAL RUCAR/SMANTANA NUCET 12% /KEFIR NUCET 3,5%
LAPTE UHT 3,5% 1L
RANZA PROASPATA ,IAURT ,SMANTANA,TELEMEA PROASPATA,BRANZA TOPITA,CASCAVAL
produse lactate
PACHET ALIMENTE
IAURT 2,8%/Branza proaspata cu smantana tip Fagaras /BRANZA PROASPATA /BRANZA TELEMEA SLAB SARATA
CASCAVAL RUCAR/SMANTANA NUCET/KEFIR NUCET
alimente
Lapte uht 3,5%
alimente
BRANZA PROASPATA ,TOPITA,TELEMEA,IAURT ,SMANTANA,CASCAVAL
PACHET ALIMENTE
alimente
CASCAVAL RUCAR CALUP CCA. 2 KG/SMANTANA NUCET 12% grasime - 900g
IAURT 2,8%/Branza proaspata cu smantana tip Fagaras /BRANZA PROASPATA /BRANZA TELEMEA SLAB SARATA
Alimente Centrul de zi
BRANZA PROASPATA - 500 G,IAURT 2,8% GRASIME 200G,SMANTANA NUCET 20% grasime - 900g
alimente
Achiziție alimente
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6345432
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
43.405.688 RON
Profit net
586.214 RON
Capitaluri proprii
5.474.251 RON
Număr mediu salariați
61
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 42.567.303 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 4.485 RON | 3.307 RON | 0 RON | 21.581 RON | 7.000 RON | 27.202 RON | 4.053.202 RON | 18.534.277 RON | 23.339.627 RON | 24.114.185 RON | 29.289.976 RON | 35.416.571 RON | 39.873.625 RON | 43.405.688 RON |
| Profit net | -419 RON | 13 RON | -3.538 RON | -5.997 RON | 15.216 RON | 625 RON | 6.347 RON | -284.015 RON | -887.978 RON | 193.752 RON | 506.921 RON | 776.253 RON | 549.710 RON | 1.080.001 RON | 586.214 RON |
Comparație cu 391 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 28 RON | 4.124 RON | 437 RON | 415 RON | 22.018 RON | 28.851 RON | 53.750 RON | 1.599.286 RON | 3.463.974 RON | 4.152.391 RON | 4.585.466 RON | 4.578.871 RON | 6.149.127 RON | 6.075.381 RON | 7.080.679 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 54.337 RON | 38.524 RON | 50.073 RON | 55.565 RON | 47.617 RON | 34.017 RON | 466.551 RON | 773.544 RON |
|---|
| Active circulante | 28 RON | 4.124 RON | 437 RON | 415 RON | 22.018 RON | 28.851 RON | 53.750 RON | 1.544.949 RON | 3.425.450 RON | 4.102.318 RON | 4.529.901 RON | 4.531.254 RON | 6.115.110 RON | 5.608.830 RON | 6.307.135 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -339 RON | -326 RON | -8.083 RON | -14.078 RON | 1.137 RON | 1.762 RON | 12.909 RON | -271.106 RON | -2.154.786 RON | -1.961.033 RON | -1.413.887 RON | -637.634 RON | -87.925 RON | 992.076 RON | 5.474.251 RON |
|---|
| Datorii totale | 367 RON | 4.450 RON | 8.520 RON | 14.493 RON | 20.881 RON | 27.089 RON | 40.841 RON | 1.870.392 RON | 5.618.760 RON | 6.115.176 RON | 6.002.241 RON | 5.219.943 RON | 6.240.909 RON | 5.046.320 RON | 1.576.723 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 46 | 62 | 58 | 59 | 37 | 15 | 15 | 61 |
|---|