Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 oct. 2016 și 19 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 528 atribuiri.
pachet reparatii piese auto
acumulator 12v 85 ah 315x175x190 mm
acumulator 12 V 95 AH 335X175X175mm
acumulator 12v 65ah 242x175x190 mm
acumulator 12v 30ah 167x131x176mm
acumulator 12 v 75 AH 278X175X190 mm
acumulator 12v155ah 513x189x220mm rombat
pachet reparatii piese auto
Piese TAF
Hidropompa pentru tocator crengi
Kit ambreaj tractor
pachet consumabile auto
Cablu troliu si ulei motor
pachet reparatii piese auto
acumulator 12v 225ah 517x274x240 mm macht
acumulator 12v 32ah 113x70x87mm macht
acumulator 12v155ah 513x189x220mm macht
pachet reparatii piese auto
acumulator 12v 80ah 300x170x170 mm rombat agm
acumulator 12v 105ah 393x175x190mm macht silver agm
acumulator 12v 80ah 315x175x190 mm starline
acumulator 12v 70ah 278x175x190mm rombat agm
pachet reparatii piese tractor
macara usa
Priza abs
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6404768
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
4.463.332 RON
Profit net
3.473 RON
Capitaluri proprii
650.719 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.770.596 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.546.870 RON | 5.205.571 RON | 6.550.182 RON | 5.950.856 RON | 4.941.541 RON | 4.910.353 RON | 5.039.931 RON | 4.805.575 RON | 5.017.550 RON | 4.979.032 RON | 4.262.895 RON | 3.603.784 RON | 3.695.014 RON | 3.945.180 RON | 3.968.599 RON | 4.291.234 RON | 4.463.332 RON |
| Profit net | 118.554 RON | 122.378 RON | 121.752 RON | 82.840 RON | 31.911 RON | 12.065 RON | 7.187 RON | 2.963 RON | 33.456 RON | 6.991 RON | 5.264 RON | -179.796 RON |
Comparație cu 838 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.483 RON |
| -93.182 RON |
| -115.724 RON |
| 15.009 RON |
| 3.473 RON |
| Total active | 2.037.473 RON | 2.460.400 RON | 2.911.623 RON | 2.656.047 RON | 2.657.635 RON | 2.722.237 RON | 2.632.517 RON | 2.728.122 RON | 2.749.447 RON | 2.875.610 RON | 2.536.049 RON | 1.806.252 RON | 1.820.373 RON | 1.977.951 RON | 1.906.128 RON | 1.929.450 RON | 1.806.484 RON |
|---|
| Active imobilizate | 253.366 RON | 228.166 RON | 384.737 RON | 337.885 RON | 344.746 RON | 350.810 RON | 358.662 RON | 358.755 RON | 440.246 RON | 485.063 RON | 485.063 RON | 485.981 RON | 485.981 RON | 485.981 RON | 403.481 RON | 396.148 RON | 362.522 RON |
|---|
| Active circulante | 1.784.107 RON | 2.232.234 RON | 2.526.886 RON | 2.318.162 RON | 2.312.889 RON | 2.371.427 RON | 2.273.855 RON | 2.369.367 RON | 2.309.201 RON | 2.390.547 RON | 2.050.986 RON | 1.320.271 RON | 1.334.392 RON | 1.491.970 RON | 1.502.647 RON | 1.533.302 RON | 1.443.962 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.159.206 RON | 1.281.584 RON | 1.403.335 RON | 1.486.175 RON | 1.451.087 RON | 1.451.151 RON | 1.310.928 RON | 1.246.891 RON | 1.165.848 RON | 1.119.039 RON | 1.124.303 RON | 944.507 RON | 947.990 RON | 780.265 RON | 664.540 RON | 679.549 RON | 650.719 RON |
|---|
| Datorii totale | 878.267 RON | 1.178.816 RON | 1.508.288 RON | 1.169.872 RON | 1.206.548 RON | 1.263.086 RON | 1.313.589 RON | 1.473.231 RON | 1.583.599 RON | 1.733.508 RON | 1.386.847 RON | 836.846 RON | 845.746 RON | 1.197.686 RON | 1.241.588 RON | 1.249.901 RON | 1.155.765 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 9 | 9 | — | 7 | 6 | 6 | — | — | 5 |
|---|