Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30908296
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Prin: JUNCU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.924 RON
Profit net
1.426 RON
Capitaluri proprii
52.271 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 9.912 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.635 RON | 6.257 RON | 7.976 RON | 8.997 RON | 10.860 RON | 11.071 RON | 9.868 RON | 8.280 RON | 10.498 RON | 8.451 RON | 5.924 RON |
| Profit net | 1.849 RON | 3.807 RON | 6.167 RON | 6.454 RON | 6.651 RON | 3.029 RON | 7.807 RON | 810 RON | 2.864 RON | 11.210 RON | 1.426 RON |
| Total active | 72.427 RON | 24.701 RON | 39.944 RON | 22.460 RON | 182.202 RON | 254.132 RON | 163.757 RON | 63.289 RON | 67.511 RON | 55.560 RON | 125.802 RON |
Comparație cu 67 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 470 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 71.957 RON | 24.701 RON | 39.944 RON | 22.460 RON | 182.202 RON | 254.132 RON | 163.757 RON | 63.289 RON | 67.511 RON | 55.560 RON | 125.802 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.049 RON | 5.856 RON | 12.023 RON | 18.477 RON | 25.128 RON | 28.156 RON | 35.964 RON | 36.764 RON | 39.635 RON | 50.845 RON | 52.271 RON |
|---|
| Datorii totale | 70.378 RON | 18.845 RON | 27.921 RON | 3.983 RON | 157.074 RON | 225.976 RON | 127.793 RON | 26.525 RON | 27.876 RON | 4.715 RON | 73.531 RON |
|---|