Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32361925
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIGARTAU RODICA VALERIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
148.907 RON
Profit net
10.490 RON
Capitaluri proprii
268.216 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 162.739 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 143.546 RON | 141.346 RON | 151.316 RON | 136.798 RON | 136.320 RON | 149.116 RON | 127.693 RON | 174.890 RON | 198.865 RON | 153.600 RON | 146.653 RON | 148.907 RON |
| Profit net | 76.155 RON | 34.461 RON | 36.595 RON | 63.876 RON | 48.833 RON | 63.350 RON | 57.304 RON | 66.128 RON | 64.328 RON | 23.104 RON | 14.607 RON | 10.490 RON |
| Total active | 83.491 RON | 124.942 RON | 153.885 RON | 215.586 RON | 264.908 RON | 242.894 RON | 211.804 RON | 279.266 RON |
Comparație cu 91 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 280.822 RON |
| 268.907 RON |
| 269.628 RON |
| 280.394 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 100.000 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 83.491 RON | 124.942 RON | 153.885 RON | 115.586 RON | 264.908 RON | 242.894 RON | 211.804 RON | 279.266 RON | 280.822 RON | 268.907 RON | 269.628 RON | 280.394 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 72.631 RON | 107.091 RON | 143.696 RON | 207.572 RON | 256.405 RON | 234.755 RON | 203.637 RON | 269.764 RON | 270.014 RON | 256.162 RON | 257.726 RON | 268.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.860 RON | 17.851 RON | 10.189 RON | 8.014 RON | 8.503 RON | 8.139 RON | 8.167 RON | 9.502 RON | 10.808 RON | 12.745 RON | 11.902 RON | 12.178 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 3 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|