Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6409382
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU MELANIA
Prin: STANCU MELANIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
58.276 RON
Profit net
-2.514 RON
Capitaluri proprii
11.296 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 67.928 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 305.293 RON | 331.519 RON | 265.042 RON | 258.303 RON | 219.858 RON | 238.903 RON | 240.216 RON | 220.666 RON | 137.712 RON | 79.489 RON | 58.276 RON |
| Profit net | 103.035 RON | 90.901 RON | 77.752 RON | 34.018 RON | 34.173 RON | 66.077 RON | 103.569 RON | 98.523 RON | 59.599 RON | 10.096 RON | -2.514 RON |
| Total active | 178.434 RON | 189.727 RON | 254.800 RON | 275.261 RON | 264.374 RON | 286.435 RON | 244.269 RON | 116.669 RON | 67.699 RON | 19.131 RON | 11.414 RON |
Comparație cu 2576 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2019.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 178.434 RON | 189.727 RON | 254.800 RON | 275.261 RON | 264.374 RON | 286.435 RON | 244.269 RON | 116.669 RON | 67.699 RON | 19.131 RON | 11.414 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 148.737 RON | 156.305 RON | 234.057 RON | 256.174 RON | 245.326 RON | 263.791 RON | 218.549 RON | 102.236 RON | 63.312 RON | 13.810 RON | 11.296 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.697 RON | 33.422 RON | 20.743 RON | 19.087 RON | 16.320 RON | 22.644 RON | 25.720 RON | 14.433 RON | 4.387 RON | 5.321 RON | 118 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 |
|---|