Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8902149
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZAKÁCS ATTILA
Prin: SZAKÁCS ATTILA
Prin: SZAKÁCS ATTILA
Prin: SZAKÁCS ATTILA
Prin: SZAKÁCS ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
84.210 RON
Profit net
4.421 RON
Capitaluri proprii
-51.883 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.442 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.704 RON | 23.048 RON | 4.630 RON | 9.933 RON | 8.188 RON | 57.750 RON | 277.801 RON | 135.970 RON | 117.585 RON | 72.934 RON | 82.200 RON | 148.232 RON | 82.166 RON | 183.142 RON | 228.338 RON | 155.900 RON | 84.210 RON |
| Profit net | -3.577 RON | -3.116 RON | -18.327 RON | 7.278 RON | 7.666 RON | 8.391 RON | 72.784 RON | 70 RON | -19.402 RON | -53.663 RON | 915 RON |
Comparație cu 488 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -45.794 RON |
| -61.282 RON |
| 3.084 RON |
| 5.154 RON |
| 54.258 RON |
| 4.421 RON |
| Total active | 4.620 RON | 1.104 RON | 277 RON | 7.555 RON | 7.931 RON | 14.112 RON | 93.633 RON | 78.423 RON | 78.237 RON | 39.408 RON | 58.065 RON | 7.314 RON | 9.231 RON | 67.131 RON | 28.303 RON | 9.174 RON | 8.756 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.620 RON | 1.104 RON | 277 RON | 7.555 RON | 7.931 RON | 14.112 RON | 93.633 RON | 78.423 RON | 78.237 RON | 39.408 RON | 58.065 RON | 7.314 RON | 9.231 RON | 67.131 RON | 28.303 RON | 9.174 RON | 8.756 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.279 RON | 1.104 RON | -17.223 RON | -9.945 RON | -2.279 RON | 6.112 RON | 78.897 RON | 58.967 RON | 39.564 RON | -12.639 RON | -11.724 RON | -57.518 RON | -118.800 RON | -115.717 RON | -110.562 RON | -56.304 RON | -51.883 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.899 RON | 0 RON | 17.500 RON | 17.500 RON | 10.210 RON | 8.000 RON | 14.736 RON | 24.448 RON | 38.673 RON | 52.047 RON | 69.789 RON | 64.832 RON | 128.031 RON | 182.848 RON | 138.865 RON | 65.478 RON | 60.639 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|