Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/28866008
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: TUDOSĂ MIHAELA
Prin: TUDOSĂ VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
288.802 RON
Profit net
-20.704 RON
Capitaluri proprii
-9.977 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 122.920 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 237 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 214.714 RON | 326.804 RON | 184.833 RON | 324.447 RON | 341.935 RON | 35.621 RON | 287.982 RON | 168.824 RON | 40.040 RON | 178.191 RON | 74.586 RON | 87.670 RON | 136.596 RON | 170.212 RON | 288.802 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 57.038 RON | 2.226 RON | 2.360 RON | 28.103 RON | 77.837 RON | -71.337 RON | 21.245 RON | -8.365 RON | -37.503 RON | 34.292 RON | -13.976 RON | 7.060 RON | 6.497 RON | -80.538 RON | -20.704 RON |
| Total active | 98.649 RON | 149.501 RON | 183.287 RON | 206.498 RON | 170.007 RON | 152.536 RON | 190.728 RON | 180.267 RON | 236.453 RON | 277.200 RON | 234.999 RON | 214.843 RON | 139.200 RON | 75.122 RON | 46.680 RON |
| Active imobilizate | 2.012 RON | 862 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 96.637 RON | 148.639 RON | 183.287 RON | 206.498 RON | 170.007 RON | 152.536 RON | 190.728 RON | 180.267 RON | 236.453 RON | 277.200 RON | 234.999 RON | 214.843 RON | 139.200 RON | 75.122 RON | 46.680 RON |
| Capitaluri proprii | 57.238 RON | 59.464 RON | 61.824 RON | 89.928 RON | 167.764 RON | 76.161 RON | 97.406 RON | 89.041 RON | 51.838 RON | 86.130 RON | 72.155 RON | 67.879 RON | 91.264 RON | 10.727 RON | -9.977 RON |
| Datorii totale | 41.411 RON | 90.037 RON | 121.463 RON | 116.570 RON | 2.243 RON | 76.375 RON | 93.322 RON | 91.226 RON | 184.615 RON | 191.070 RON | 162.844 RON | 146.964 RON | 47.936 RON | 64.395 RON | 56.657 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 0 | 1 | 1 | — |